5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZAŁOŻYLIŚMY BLOGA

Założenie bloga już od jakiegoś czasu było naszym marzeniem. Wreszcie jest – „TOP OF THE WORLD”. Teraz uwaga - odkryjemy dla Was trochę kulisów. Poznajcie 5 powodów, dla których to zrobiliśmy.


1. PAMIĘTNIK

Mieliście kiedyś postanowienie by prowadzić regularnie pamiętnik? My chcielibyśmy w ten sposób potraktować naszego bloga. By był to swego rodzaju dziennik z podróży, przestrzeń do przechowywania wspomnień. Mamy nadzieję, że „TOP OF THE WORLD” będzie zawsze interesującym miejscem, do którego chętnie się wraca.
  

2. CIEKAWOŚĆ ŚWIATA

Ciekawość świata to nasza największa motywacja, a zarazem rozwój podróżniczych marzeń. I choć naprawdę nie brakuje nam chęci, to chcemy by „TOP OF THE WORLD” zainspirował nas do jeszcze bardziej intensywnego zgłębiania świata, a przede wszystkim do dzielenia się nim z Wami.


3. INSPIRACJA

Kiedy planujemy wyjazd bardzo często sami szukamy inspiracji. Zastanawiamy się jaki cel obrać tym razem. Zaglądamy na blogi, wertujemy przewodniki, oglądamy zdjęcia. I wtedy wspólnie mówimy „tak – jedziemy tam”. Chcemy żeby „TOP OF THE WORLD” był właśnie taką inspiracją. Choć to nasze subiektywne TOP – mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś interesującego dla siebie.4. RELACJE

Bardzo często nasi przyjaciele i znajomi zagadują nas gdzie wybieramy się w najbliższym czasie, a po powrocie wpadają oglądać zdjęcia. Zwracają się też do nas z wieloma kwestiami kiedy sami gdzieś wyjeżdżają. Pytają o mapy i przewodniki, polecane miejsca, a nawet o to gdzie kupić bilet.  Dzięki „TOP OF THE WORLD” każdy będzie mógł do nas zajrzeć i na bieżąco śledzić nasze wyprawy. Dodatkowo chcemy, by nasz blog był miejscem, w którym znajdziecie wszystko potrzebne  do samodzielnego zorganizowania wyjazdu.


5. ŹRÓDŁO WIEDZY

Chcemy aby nasz blog był swego rodzaju źródłem wiedzy dla wszystkich chcących zorganizować wyjazd. Mamy nadzieję, że „TOP OF THE WORLD” będzie dla Was bazą danych, w której znajdziecie informacje dotyczące między innymi cen, ważnych atrakcji czy użytecznych porad. Nie wszystko wyczytamy w przewodnikach, a najwięcej możemy nauczyć się właśnie podróżując.


Mamy nadzieję, że Wam się u nas spodoba!

Komentarze

  1. Fajne podsumowanie! Założyliśmy bloga już kilka lat temu z bardzo podobnych (jeśli nawet nie tych samych) powodów, ale bardzo ciężko było nam utrzymać regularność wpisów przy mnóstwie obowiązków pozablogowych. Zaczęliśmy jednak od nowa, bo każda podróż przynosi tyle wrażeń i historii, że ciężko jest je zatrzymać dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

SARDYNIA - CO ZOBACZYĆ - TOP 10 ATRAKCJI NA POŁUDNIU WYSPY

WIELKOPOLSKIE WĘDRÓWKI: TOP 10 ZAMKÓW I PAŁACÓW WIELKOPOLSKI

EDYNBURG - CO ZOBACZYĆ - TOP 15

ŚLADAMI HARREGO POTTERA PO EDYNBURGU

Z DUBLINA NA KLIFY - PÓŁWYSEP HOWTH

PROSTE PORADY JAK SPAKOWAĆ SIĘ W BAGAŻ PODRĘCZNY

TOP 5 PLAŻ NA POŁUDNIU SARDYNII

ŠTRBSKÉ PLESO I WYCIECZKI PO OKOLICY

KORFU - POŁUDNIE WYSPY

TOP 5 RZECZY, KTÓRE WARTO ZROBIĆ NA RUGII